1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@bucaj-ks.com

 

 

Shikime 2,853
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 21/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet