1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SOLID GROUP SHPK shpall konkurs për pozitën:

Shitës/e (në Zyre)

Perparesi kane :

  • Pervoja ne pune (se paku 3 vjeqare)
  • Njohuria e gjuhes angleze
  • Njohuria e gjuhes serbe
  • Kanditatet me vendbanim ne Prishtine , Vushtrri, Lipjan dhe Fushe Kosove.

Te interesuarit te dergojne CV-te e tyre ne :

solidkos@gmail.com

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet