1
PREMIUM PLUS

Farmaciste, Teknik të Farmacisë

Ruaj
Amla Pharm
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

AMLA PHARM

Shpalle Konkurse per: 

  • Farmaciste
  • Teknikë të Farmacisë

Kualifikimet: 

  • Te kete pervoje pune

Page dhe kushte solide per pune

Te interesuarit munde ta dergojne CV ne email
rinoranebihu@gmail.com
Ose te kontaktojne ne tel
+38344267247
Rruga Ilir Konushevci Prishtinë

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet