1
PREMIUM

Punëtor në Depo dhe në Linjen e Prodhimit

Ruaj
Vjosa
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Fabrika e Lëngjeve Vjosa e cila gjendet në Rr. Bajram Bahtiri, Prishtinë shpallë konkurs për poziten:
  • Punëtor në Depo dhe në Linjen e Prodhimit
Të interesuarat të dërgojnë CV e tyre në emailin: vjosa.pr@gmail.com
 
Konkursi mbetet i hapur nga data 05.04.2023 deri më 30.05.2023
 
 

Shikime 5,522
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 30/05/23 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet