1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

SH.P.K.YLLI PASHTRIKU është kompani me përvojë shumëvjeqare në industrinë e lëngjeve dhe hotelerisë.

Të gjithë të interesuarat që duan të jenë pjesë e stafit tonë, ftohen të aplikojnë për pozitat e hapura:

 • Agjente e Shitjes (Femër) për Prishtinë (4)

 • Agjente e Shitjes (Femër) për Gjakovë (2)

KUALIFIKIMET

 • Patent shofer - kategoria B
 • T'i përshtatet orari i punës
 • Të jetë e gatshme për punë ekipore

Për pozitat e Shitjes është e domosdoshme që kandidatët të kenë:

 • Patent shofer - kategoria B

HOTEL PASHTRIKU në Gjakovë hap konkurs për

 • Kamarier/e (2)
 • Shankiste (2)
 • Recepsioniste (2)
 • Mirëmbajtëse (2)
 • Kuzhinier
 • Ndihmëse Kuzhiniere (2)

SI TE APLIKOHET:

Aplikoni duke plotësuar formularin e aplikimit përmes butonit "Apliko" apo kontaktoni në nr e telefonit:

+38343833320

+38349507555

044260960

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 03/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet