1

Agjent i Shitjes

Ruaj
Evergreen
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

EverGreen me lokacion ne Prishtinë hap konkurs për:

  • Agjent i Shitjes 

Eshte obligative Patent Shoferi i kategorisë B

Kandidati duhet te jete i rajonit te Prishtinës

Të interesuarit të kontaktojnë në viber ose whatsapp +38349664780 apo të dërgojnë CV në email: info@evergreen-ks.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 03/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet