1
PREMIUM PLUS

Punëtor për sektorin e prodhimit (5)

Ruaj
Siesta
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Siesta Comfort eshte kompani vendore, me lokacion ne Gjilan, fabrika gjindet ne Velekince, e cila miret me prodhimin e dyshekeve, jorganeve, jastekeve. Pas kerkesave si ne tregun vendor ashtu edhe ne ate te jashtem per produktet tona

Siesta Comfort hap konkurs per 5 pozita te reja te punes ne sektorin e prodhimit, ku si qellim eshte avansimi ne kualitetin e produkteve, si dhe perfaqsimi sa me konkurues ne tregjet nderkombetare.

Pozita:
Punetor per sektorin e prodhimit (Gjinia mashkullore - 5 pozita)

Kualifikimi dhe kriteret:

  • Mosha: 20 - 45 Vjet
  • Te kete te perfunduar shkollen e mesme
  • Te kete aftesi pune ekipore dhe individuale

Ne ofrojme:

  • Paga konkuruese dhe me benefite te tjera
  • Transport falas
  • Shujte ditore

Per cdo informate shtese kontaktoni ne numrin: +383 44 92 55 66

Kategoria Prodhim
Skadon 03/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet