1
PREMIUM

Kuzhinier (2), Pizzaman, Pastiçer (Irlanda Veriore, UK)

Ruaj
Castello Italia
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 Castello Italia ne Irelanden e Veriut, Uk shpall konkurs për:

  • Kuzhinier (2)
  • Pizzaman
  • Pastiçer

Cka ofrohet:

  • Sponsor Visa e vlefshme per 3 vite me te drejte rinovimi
  • Pagesa minimale fillon nga £27,000 ne vit bruto
  • Ndihmojmë me gjetjen e akomodimit dhe sistemimit Irelanden  e veriut
  • Ndihmojme kandidatet me aplikimin per vize per personin e perzgjedhur si dhe per familjen(civil partner/ femijet).

Cka kerkohet:

  • Kandidatet duhet te dispnojne nje certifikaten IELTs ne anglisht niveli B1
  • Eksperience minimumi dy vjeçare si kuzhinier.

Menyra e aplikimit:

Te gjithe të interesuarit për mund te na kontaktojne nëemail  arturcufaj1@gmail.com

ose në numrin e telefonit: 00447776148437

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet