Liri Prizren

Punëtor/e në prodhim (20)

	 	 

KONKURS


Fabrika Konditorike Liri me seli në Prizren shpall konkurs për 20 vende të lira të punës.

Fabrika Liri kërkon të punësoj:  
10 punëtorë meshkuj dhe 10 punëtore femra në prodhim.
Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë i shkathët,
  • të punoj në grup dhe
  • të jetë i motivuar për punë.

Ne ofrojmë:

  • kushte të mira të punës,
  • transport dhe ushqim,
  • sigurim ne aksidente,trajnime ne pune,
  • kontrat afatgjate dhe
  • pagë atraktive.

Për të aplikuar duhet të paraqiteni personalisht në zyret tona të cilat gjenden në Prizren në rrugën Ukë Bytyqi pa numër, ku do ti nënshtroheni një interviste të shkurtër dhe do të plotësoni aplikacionin e punës.
Afati për aplikim deri më 30 Qershor 2019.

TAGS: Liri PrizrenPrizrenKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3562
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC