1
PREMIUM PLUS

Arkatare, Sektoriste, Kujdestare tek Këndi i Lodrave

Ruaj
Herta Kids
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Herta Kids me lokacion ne Fushe Kosovë hap konkurs për:
  • Arkatare
  • Sektoriste
  • Kujdestare tek Këndi i Lodrave

Mënyra e aplikimit:

Te gjithë kandidatet e interesuar mund te kontaktojne ne numrat e telefonit:

049168800
049969400

 

Shikime 2,383
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 18/06/23 (19 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet