1

Shankist/e, Ndihmës Kuzhine

Ruaj
Tiffany National Restaurant
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restauranti Tiffany National Restaurant shpallë konkurs për pozitat:

  • Shankist/e
  • Ndihmës Kuzhine 

Kandidatët preferohet të kenë përvojë pune adekuate si dhe aftësi të mira komunikimi. 

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit: +38344350550

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet