1
PREMIUM PLUS

Mjeshtër (2), Ndihmës Mjeshtër (5), Punëtorë të thjeshtë (8), Praktikantë (3)

Ruaj
El Tech
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Nëse dëshironi të punoni në projektet më të mëdha elektrike në Kosovë dhe më tej, ju ftojmë të aplikoni për pozitat:

  • 2 Mjeshter,
  • 5 Ndihmës mjeshtër,
  • 8 Punëtore të thjeshtë,
  • 3 Praktikantë 

Të gjithë punëtorët janë të siguruar me sigurim nga aksidenti në punë!

Lokacioni: Prishtinë

Aplikimi mund të bëhet duke na shkruar viber&WhatsApp  ose duke telefonuar në: +38348700900 nga ora 08:00-17:00

Orari i punës

E Hëne - E premte

08:00-17:00

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 28/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet