1
PREMIUM PLUS

Furnizues/Prokurim (2)

Ruaj
Di Casa Home Design
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

2X Furnizues/Prokurim
Detyrat:

  • Përvojë pune 1+ vite në fushën e prokurimit.
  • Njohuri të gjuhës Angleze dhe Turke (e preferueshme).
  • Organizimi i blerjeve te mallrave tek furnitoret.
  • Përgjegjës për kordinimin e porosive për klientët dhe depon.
  • Organizimi i transporteve brenda dhe jasht vendit
  • Shkathtësi kompjuterike të aplikacioneve të programeve (MS-Office)

Të interesuarit të lajmrohen në: +383 48 600 002
info@dicasahome.com

Shikime 5,204
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 28/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet