1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


https://bit.ly/vfsapliko
Linku per aplikim: https://vivafresh-rks.com/aplikimet/aplikimi-i-pergjithshem/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet