1
PREMIUM

Kamarier

Ruaj
AMARO Restaurant
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restaurant Amaro në Prishtinë (Ulpianë) kërkon punëtorë në këto pozita:

Kamarier (1):

  • Përvojë pune paraprake apo njohuri elementare
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues
  • Do të ketë mundësi të përparimit në karrierë

Të interesuarit të kontaktojnë në këtë numër: 049 873 333

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet