1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne jemi në kërkim të një Asistenti/e të Shitjes/arkatar për t’iu bashkuar ekipit tonë miqësorë në Prishtinë, Mitrovicë, Pejë, Podujevë, Fushe Kosovë.

Kjo është një mundësi fantastike për individ të motivuar dhe që punojnë shumë.

A&M Clothes është një kompani e tekstilit, me një rrjet të gjërë të dyqaneve në treg për më shumë se 15 vite.
Ne ofrojmë

Mundësi shumë të mirë të avancimit dhe arritjes në karrierë, duke mundesuar punë të rregullt afatgjatë me kontratë dhe pagë konkurruese në treg. 

Te interesuarit të aplikojnë permes linkut: 
bit.ly/3CMCRaB 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 26/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet