Shell Kosovo

Punëtor Teknik (3)

	 	 

K  O  N  K  U  R  S

PUNËTOR TEKNIK

TRE (3) VENDE PUNE

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

 • PLANIFIKIMI I DETYRAVE DHE PËRGJEGJËSIVE NË VENDIN E PUNËS;
 • PËRKUJDESET PËR PUNËT TEKNIKE NË BAZËN E DERIVATËVE;
 • PËRKUJDESET PËR PAISJET NË BAZËN E DERIVATËVE;
 • KONTROLLON DHE TESTON PAISJET NË BAZËN E DERIVATËVE;
 • RAPORTON PËR PRISHJET EVENTUALE TË PAISJËVE TE PËRGJEGJËSI.

KUALIFIKIMET DHE KRITERET E NEVOJSHME

 • AFTËSI TË MIRA KOMUNIKUESE DHE ORGANIZATIVE;
 • AFTËSI PËR TË PUNUAR NË GRUP;
 • AFTËSI PËR TË PUNUAR NËN PRESIONIN E KOHËS;
 • DIPLOMA E SHKOLLËS SË MESME  DREJTIMI MAKINERI, ELEKTRO TEKNIK;
 • PREFEROHET NJOHJA E PUNËS ME KOMPJUTER;
 • PREFEROHET PËRVOJA E  PUNES;
 • PATEN SHOFER KATEGORIA-B.

APLiKIMI DUHET TE BEHET VETEM ONLINE DUKE DERGUAR:

CV-NE TUAJ ME FOTO PERMES E-MAIL ADRESES: hr.shell.rks@gmail.com NE SUBJEKT LE TE SHENOHET POZITA PER TE CILEN APLIKONI.

INFORMATA SHTESE PREJ ORES 8.00-17.00 NE TEL:+38649940014

TAGS:  Shell KosovaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2687
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC