Daxha Marketing
Call Agent
Shpërndaje
	 	 

Aftësitë / Eksperienca:

  • Të kenë aftësi të mira komunikimi të gjuhës Gjermane
  • Të jenë të motivuar dhe të gatshëm për punë ne grup
  • Preferohet përvoj e punes në fushen e investimeve kapitale

Çka ofrojmë ne?

  • Kushte të mira pune në një ambient cilësor dhe modern,
  • Kontratë të rregullt dhe pagesë të kontributeve dhe pensioneve,
  • Pagë fikse 500 euro,
  • Pagesa ditore dhe javore sipas performancës së punës,
  • Orari i punës Hënë – Premte 10:00 – 19:00

Kontakti:

+383 49 239 391 (viber & whatsapp)

TAGS: Media OnlinePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2313
Kategoria Telekomunikim
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest local network certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015
for Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC