Shell Kosovo

Kamarier/e, Banakier/e, Kuzhinier/e, Mirëmbajtëse

	 	 

K O N K U R S

PËR HOTELERI

A) KAMARIERA, B) BANAKIERA, C) KUZHINIERA,

D) MIRËMBAJTËSE

LOKACIONET: PRISHTINË, FUSHË KOSOVË

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË:

  • AFTËSI TË MIRA KOMUNIKIMI
  • AFTËSI TË MIRA PREZENTUESE TË SHËRBIMEVE DHE PRODUKTEVE
  • RESPEKTIMI I RREGULLAVE NË PUNË
  • PËRVOJA E DOMOSDOSHME, SIPAS VENDIT TË PUNËS

KUALIFIKIMET DHE KRITERET E NEVOJSHME:

  • PËRGATITJA SHKOLLORE – MINIMUMI SHKOLLA E MESME,
  • NJOHJA E MIRE E PUNË ME KOMPJUTER
  • NJOHJA E GJUHËS ANGLEZE PËRPARËSI
  • PATENT SHOFER KATEGORIA – B

APLIKIMI DUHET TË BËHET VETËM ONLINE DUKE DËRGUAR:

CV-NË TUAJ ME FOTO PËRMES E-MAIL ADRESËS: hr.shell.rks@gmail.com

NË SUBJEKT TË SHËNOHET POZITA PËR TË CILËN APLIKONI.

INFORMATA SHTESË PREJ ORËS 8.00 – 17.00 NË TEL: +386 49 940 014

TAGS:  Shell KosovaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2259
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC