1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

re
recruiting@vivafresh-rks.com

Po ashtu edhe linku per aplikim:  https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-peje-2/

Shikime 2,991
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet