1

Asistente e Shitjes (Prishtina Mall)

Ruaj
Via Delle Rose
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Via Delle Rose shpallë konkurs për poziten:

  • Asistente e Shitjes në Dyqan

Lokacioni: Prishtina Mall

Për të aplikuar kontaktoni në numrin 045 272 441 (tel/viber)

 

Shikime 5,179
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet