1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

MINNA Fashion është një kompani luksoze që krijon fustana ekskluziv për evente të ndryshme si fustane nusërie, fustane mature dhe fustane mbrëmje/koktej.

 Ne jemi në kërkim të një  Asistenti të shitjes te iu bashkohet ekipes sone.

Si Asistent/e Shitjesh, ju do të jeni fytyra e parë e kontaktit për kompaninë tonë.

Përgjegjësitë:

 • Mirëpret dhe përshëndet klientët,
 • Ndihmon klientët me zgjedhjen e produktit dhe transaksionet e shitjes duke ofruar informacion mbi produktin, duke matur klientët për veshje dhe duke bërë ndryshime në veshje,
 • Ruajtja e shfaqjeve vizuale të produkteve duke rregulluar artikujt në rafte, ose tavolina,
 • Ofrimi i informacionit për produktet dhe shërbimet e dyqanit për klientët,
 • Sigurimi që i gjithë stoku është i etiketuar dhe me çmim të saktë.

Kërkesat e punës

 • Aftësi të forta komunikimi (Anglishtja është një plus);
 • 1/ 2 vite eksperience ne shitje;
 • I përkushtuar ndaj qëllimeve ekipore si dhe individuale;
 • Duhet të ketë të paktën një diplomë të shkollës së mesme

Informacion shtese

 • Orari: Me kohë të plotë;
 • Paga konkuruese;
 • Ambient pune pozitiv.

Nëse zotëroni aftësitë dhe përvojën e kërkuar, shfrytëzojeni këtë mundësi të madhe për t'u bërë njëri prej nesh dhe aplikoni duke dërguar CV-në tuaj në minnafashionhr@gmail.com dhe titullin e punës si subjekt.

Numri kontaktues: 048801074

 

Shikime 5,549
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet