Koral Group

Arkitekt/e i/e enterierit, Monter per kuzhina, dhoma të fjetjes, paradhoma, Ndihmës-monter

	 	 

Koral Group shpall konkurs për këto pozita të punës:

1. Arkitekt/e i/e enterierit:

Kualifikimet:

  • Të ketë njohuri në ArchiCAD, AutoCAD ose ArtCAM;
  • Të jetë i/e gatshme për dizajnimin e mobiljeve sipas kërkesave të klientëve;
  • Përparësi: njohja e Corpusit ose programeve të ngjajshëm në prodhimin e mobiljeve.

2. Monter per kuzhina, dhoma të fjetjes, paradhoma etj.

Kualifikimet:

  • Njohuri dhe përvoj pune në lëmin e zdrukthtarisë;
  • I aftë për përdorimin e mjeteve të punës dhe materialeve të ndryshme nga druri;
  • I aftë të punoj në grup;
  • I shkathët në menaxhimin e kohës dhe organizimin e punëve sipas urdhërit të përgjegjësit;

3. Ndihmës-monter

Kualifikimet:

  • I gatshëm të asistoj monterin kryesor;
  • I aftë të mësoj punën e monterit;
  • I interesuar për punë ekipore.

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim / CV në e-mail adresën: info@koralgroup.com apo të paraqiten tek zyret tona në Veternik.

Mob: 045 / 777 - 071    038 / 602 - 278

Lagjja Veternik (Përballë Gorenjes)

TAGS: Koral GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3522
Kategoria Arkitekturë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC