1

Kamarier/e, Banakier/e, Kuzhinier/e, Delivery

Ruaj
70s Food & Sweets
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Restauranti dhe Pastiqeria - 70's Food and Sweets 
 
A je i motivuar dhe dëshiron të bëhesh pjesë e 70s Food&Sweets? Ne kemi pozita të hapura ku ofrojmë mundësi punësimi me kontrata të rregullta të punës.
Pozitat e hapura: 
 •  Kamarier/e, 
 •  Banakier/e 
 • Kuzhinier/e
 • Delivery  
KUSHTET PËR APLIKIM:
 • •Të ketë të përfunduar shkollën e mesme
 • Të jetë i/e sjellshme
 • Eksperiencë pune në shërbim të tavolinave për pozitat Kamarier/e 
 • Eksperiencë pune në shërbim të banakut për pozitat Banakier/e 
 • Eksperience e punës në kuzhinë për Kuzhinier/e
 • Patent shofer kategoria B per -Delivery
 • Të flas gjuhën Shqipe (preferohet dhe gjuha Angleze)
 • Të jetë ambicioz dhe i/e motivuar të punoj në një ambient ku frymon uniteti dhe mirëkuptimi!
Me respekte stafi nga 70's Food & Sweets
 

Shikime 5,165
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 28/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet