1
PREMIUM

Vende të lira të punës (7) Prishtina Mall

Ruaj
Hamleys Kosova
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SHPALLJE

 1. Depoist ( Pergjegjes per Depon)
 2. Shites
 3. Arkatar
 4. Prezantues Produktesh
 5. Maskot
 6. Pastruese per ambjentet e dyqanit
 7. Punetor sigurie

PROFILI I KOMPANISE

Hamleys ka një trashëgimi të gjatë teatri dhe magjie, marka jonë është sinonim i argëtimit dhe realizimit të ëndrrave të fëmijëve. E themeluar në 1760, nga William Hamley ne jemi një ikonë e vërtetë britanike. 

Vendodhja:  Hamlyes Kosova ,Prishtina Mall, Kosovë.

POZITAT E KERKUARA:

Depoist (Pergjegjes per Depon)

Shites  

Arkatar

Prezantues Produktesh

Maskot

Pastruese per ambjentet e dyqanit

Punetor sigurie

PROFILI I KANDITADIT

 • Entuziast dhe energjik, i pelqen te punoje me femije si te kete perqasje pozitive.
 • Aftësi të mira ndërpersonale dhe komunikuese.
 • Të jetë në gjendje të komunikojë me tipologji te ndryshme klientesh.
 • Aftësi te mira per t’u pershtatur me punen ne ekip.
 • Kreativ dhe inovativ.

Cfare ofrojme ne ?

 • Ambjent pozitiv  dhe kushte komode pune.
 • Ne ofrojme page baze + komisione ne shitje
 • Trajnime te vazhdueshme nga kompania.
 • Kontrate pune,40 ore ne jave.

Menyra e aplikimit:
• Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV-te prane email-it recruitment@hamleys.al duke specifikuar ne subjekt te e-mail-it emrin e pozicionit, ose mund te kryejne aplikim edhe nepermjet Viber /Watssap ne: +355697010700, duke paraqitur te dhenat dhe poziten e kerkuar.

 • Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr. 9887 "Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe ligjit Nr. 06/L-082 “Mbrojtjen e te Dhenave Personale” ne Rrepubliken e Kosoves.

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 26/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet