1
PREMIUM PLUS

Kërkohet entuziaste e veturave për shërbime në Autodetailing

Ruaj
Green Steam Cleaning
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs Pune!

Kërkohet entuziaste e veturave për shërbime në Autodetailing!

Kërkesat

  • Shkathtësi të mira fizike
  • Eksperiencë punë në autolarje (përparësi)
  • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur, në punë ekipore si dhe në ambient dinamik
  • Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim në punë.

Benefitet

  • Trajnim dhe integrim intensiv dhe profesional
  • Vend pune modern dhe të sigurtë
  • Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj

Për të aplikuar, kontaktoni në ketë numër 048 500 700 ose permes Email: hr@gs-ks.com Aplikimet pranohen deri më 24.04.2023

Shikime 5,369
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 24/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet