1
PREMIUM PLUS

Elektricist, Konsulent/e i/e Shitjes

Ruaj
Bunjamini Home
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

BUNJAMINI HOME në Mitrovicë

Shpall konkurs për keto vende të lira pune:

  • Elektricist (Ndriçim dhe Elektrik)
  • Konsultent/e i/e shitjes

MENYRA E APLIKIMIT:

- Dergo CV-në tuaj ne bunjaminihome@bunjamini.com ose thirr ne numer: 048256051

Lokacioni: Shupkofc, Mitrovicë

Shikime 5,560
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 24/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Mitrovicë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet