1
PREMIUM PLUS

Menaxher, Agjent i Shitjes, Shofer, Depoist, Dizajner, Fakturist/e, Shitëse në Showroom

Ruaj
N.T.P Babija
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

NTP Babija hap konkurs për:

  • Menaxher (Me përvojë)
  • Agjent i Shitjes
  • Shofer
  • Depoist (Me përvojë)
  • Dizajner
  • Fakturist/e
  • Shitëse në Showroom

Kompania ofron kushte te mira pune duke perfshire 

  • Kontaratë afatgjate
  • Paga te mira  dhe bonuse
Aplikimi munde te behet online permes  email adreses babija1@hotmail.com
Numer telefoni 045 600 244

Shikime 8,597
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 23/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet