1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

LIMPO  Sh.P.K, hap konkurs për:

Pozita:  Menaxhim i rrjeteve sociale dhe shitjen e produkteve

Kushtet e kerkuara :

  • Kandidatja duhet të ketë njohuri ne Souftveret e shitjes
  • Te kete njohuri ne perdorimin e Instagram,facebook dhe tik tok
  • Te kete njohuri ne perdorimin e Microsoft Office
  • Te jete kreative komunikative dhe e afte ne shitje
  • Aftesi te mire te fotografimit
  • Sygjerimi, prezantimi dhe ofertimi i produkteve tona tek kilentet
  • Fleksibil ne orarin e punes dhe ndryshimeve qe i behet sipas nevojes

Ofrojme: 

  • Paga fikse + Shujta ditore

Veprimtaria jone: 

  • Ofrojme produkte per auto larje, kompani te pastrimit dhe auto dekore.

Koment:

Lokacioni: Rr.Isa Kastrati - Prishtine.Perparsi kane ata me vendbanim ne Prishtine.

Të interesuarit të dërgojn CV-të e tyre në email adresen info@limpo.al

Numri kontaktues: +383 49 233 750 (viber) , 

Shikime 5,842
Kategoria Menaxhment
Skadon 23/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet