1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kamarier

Përgjegjësia:

 • Merr porositë dhe shërben mysafirët me pije dhe ushqim.
 • Sigurimi se ushqimi dhe pijet shërbehen në mënyrë të shkëlqyeshme.
 • Faturimi dhe procesimi i pagesave.

Aftësitë

 • Njohja e punës me kompjuter
 • Njohja e gjuhës angleze
 • Të jetë komunikativ
 • I motivuar për punë
 • Aftësi për punë nën presionin e kohës
 • Gatishmëri për punë jashtë orarit

Kushtet:

 • Paga të mira
 • Bonuse mujore

Të gjithë të interesuarit të dergojne Cv te bashkangjitur në:

apliko@hotelgarden-ks.com

Me subjektin: Kamarier

Gjinia: Femer/ Mashkull

Shikime 5,349
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet