1
PREMIUM PLUS

Saldues, Monter

Ruaj
Inter Çadra
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune për

  • Saldues 
  • Monter

Orari: E hëne - E premte

Kërkohen punëtore me dhe pa përvojë pune!

Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin:

+ 383 43 882 099

Adresa: Magjistralja, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall 
Te rrethi i QMI-së.

Shikime 5,421
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 22/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet