1
PREMIUM

Operator i makinës së tekstilit - rrjetës

Ruaj
Edoni
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

Fabrika Edoni Technology Sh.P.K bën prodhimin e rrjetës së fasadës nga fibrat e qelqit. Kjo kompani është në kuader të kompanisë “Edoni” të themeluar në vitin 1989. Puna e palodhur dhe këmbëngulja e të gjithë anëtarëve kanë qenë jetike për suksesin e këtij biznesi familjar. 

Jemi në kërkim të

  • Operator/e e makinës për thurjen e tekstileve - rrjetës (M/F)

Orari i punës: nga ora 07:00 deri në orën 15:00 dhe 15:00- 23:00 
Lokacioni: Fabrika në Lipjan

Detyrat dhe përgjegjësit:

  • Monitorimi dhe operimi i makinave për thurjen e rrjetës
  • Pastrimi i makinave

Kualifikimet:

  • Të jetë fleksiblike në orar.
  • Të ketë aftësi për punë në grup.

Si të aplikoni?

Për të aplikuar për këtë pozitë, mbusheni aplikacionin duke klikuar butonin më poshtë. Nuk kërkohet CV. 

Shikime 5,512
Kategoria Prodhim
Skadon 22/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet