Meridian Express

Vende të lira të punës (Prishtinë, Prizren dhe Ferizaj)

	 	 

Vende të lira të punës

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 36 dyqane në territorin e Kosovës, ku qëllimi ynë është shërbimi i konsumatorëve tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që të i bashkangjiteni familjes sonë në pozitat e lira si më poshtë:

 1. Menaxher/e i/e Pikës
 2. Asistent/e Menaxher/e i/e Pikës
 3. Arkëtar/e
 4. Sektorist/e
 5. Menaxher/e i/e Këndit të Ushqimit
 6. Përgjegjës/e në Shitje
 7. Kuzhinier/e
 8. Asistent/e Kuzhiniere
 9. Shitës/e
 10. Kamarier/e
 11. Ndihmës/e në Kuzhinë
 12. Mirëmbajtëse

Pozitat 1)-12) janë të hapura në Prizren (25 vende pune) dhe Prishtinë ndërsa pozitat 1)-4) janë të hapura në Ferizaj.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com.

Konkursi do të jetë i hapur nga data 23 Maj 2019 deri më 22 Qershor 2019.

TAGS: MeridianExpressPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 8084
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC