Autosallon Alberti

Menaxher i Servisit

	 	 

Auto Salloni Alberti  e themeluar  nga viti 1999 me lokacion në Veternik , e cila njëkohësisht  është edhe  lider I shitjes së  automjeteve në Kosovë, shpallë   konkurs për pozitën:

 1. Menaxher i Servisit

Detyrat dhe përgjegjësitë

 • Kontrollimin e procesit të servisimit në kompani
 • Krijon marrëdhënie të mira me klientët aktivë dhe të rinj
 • Mirëmban marrëdhëniet ndërpersonale të punës
 • Cakton objektivat e shitjes varësisht nga kërkesat
 • Mirëmban të dhënat e shitjes në kompani
 • Njeh sistemin operativ Microsoft ( Excel, Word etj )

Kualifikimet e nevojshme

 • Të ketë përvojë pune në këtë lëmi
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze
 • Të ketë të përfunduar studimet Bachelor
 • Të jetë I shoqërueshëm dhe fleksibil

Të interesuarit mund të na kontaktojnë përmes nr të telefonit 044-435-435/ 044-607-100 apo të dergojne CV në email adresën asalbertishpk@gmail.com

Mirëpresim aplikacionet e juaja.

TAGS:  Autosallon AlbertiPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3826
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC