1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


Linku per aplikim:  
https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-ne-gjakove/

Shikime 3,088
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet