1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Njoftojmë te gjithë të interesuarit qe VEFA DECOR Home shpall konkurs për :

  • Mjeshter / Puntor Mobilerise ( 4 vende)

Mosha e preferuar: 18 – 40 vjeç.

Të gjithë të interesuarit të lajmerohen në këta numëra kontaktues dhe email:

044 113 124

049 113 124

Email: vefadecor@gmail.com

Mund te paraqiten dhe prane zyreve tona te cilat gjinden ne magjistralen Prizren- Suharek, km 7.

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet