1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

 

Shikime 2,617
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet