1

Arkatar/e, Sektorist/e, Pemëshitës

Ruaj
My Market
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

+ 383 49 181 661

 

Shikime 5,393
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 17/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë, Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet