1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

AB Concept hap konkurs pune për poziten: 

  • Punëtor në Montim të raftave dhe mobiljeve tjera per lokale

Puna ne terren brenda dhe jashte vendi.

Numri u punetorve: 6

Adresa: Depo ne Emshir, Rr. “Tahir Zajmi” pn

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në emailin tonë: info@abconcept-ks.com  ose Tel: 045 536 536

 

 

Shikime 5,885
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 16/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet