1
PREMIUM

Barist/e (2), Kamarier/e (3)

Ruaj
CHOCOWORLD KOSOVA
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


          Konkurs për punë (5)

Adresa: Prishtina Mall                       

  • BARIST/E 2)
    Përshkrimi i punës: Baristi/ja është përgjegjës për pregaditjen e pijeve të preferuara nga klientët duke përfshirë kafe, çaj, dhe lëngje natyrale. 

 

  • KAMARIER/E (3)
    Përshkrimi i punës: Kamarieri është përgjegjës për marrjen e porosive nga klientët si dhe dërgesën e porosive në tavolinë. 

Të interesuarit të lajmrohen me CV-të në chocoworld.pr01@gmail.com ose të kontaktojnë në numrin:

044 100 027

Shikime 5,314
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 15/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet