1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Aplikoni duke derguar CV-ne ne Facebook dhe Instagram: Bonu Zoje

Shikime 7,011
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet