1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Extrafish shpallë konkurs pune për pozitat:

 

  •  Depoist ne depon qendrore ne Fushe Kosove
  •  Menaxher i shitjes ne depo
  •  Agjent i shitjes - Ambulantiv (2) pozita
  •  Ndihmes kuzhinier/e
 
Extrafish ju siguron një ambient të mirë pune dhe kushte të mira pagese. Të interesuarit të dërgojn CV në email adresen: extrafishks@gmail.com ose të kontaktojnë ne numrat: 046/ 777 100   ose 049/ 601 605.
 
Adresa:
Rr. Aleks Caci pn
Fushe Kosove

Shikime 648
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/04/23 (27 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet