1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

hr@super-viva.com

 

Shikime 1,875
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/04/23 (22 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet