1

Vende të lira pune (Prishtina Mall)

Ruaj
Hamleys Kosova
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SHPALLJE

 

 •  SHITËS
 • ARKATAR
 • PREZANTUES PRODUKTESH
 • MASKOT
 • MIRËMBAJTËS
 • PUNËTOR SIGURIE

PROFILI I KOMPANISE

Hamleys ka një trashëgimi të gjatë teatri dhe magjie, marka jonë është sinonim i argëtimit dhe realizimit të ëndrrave të fëmijëve. E themeluar në 1760, nga William Hamley ne jemi një ikonë e vërtetë britanike. 

Tashmë ne po rritemi me shpejtësi dhe aktualisht kemi mundësi punesimi në pozita të ndryshme brenda këtij brendi t'i bashkohet ekipit tonë në Hamleys Kosova. 

Vendodha: Prishtina Mall, Kosovë.

POZITAT E KERKUARA:

 • Shitës
 • Arkatar
 • Demostrues
 • Maskot
 • Mirëmbajtese
 • Punëtor Sigurie

PROFILI I KANDITADIT

 • Entuziast dhe energjik, i pëlqen të punojë me femijë si dhe të ketë perqasje pozitive.
 • Aftësi të mira ndërpersonale dhe komunikuese.
 • Të jetë në gjendje të komunikojë me tipologji te ndryshme klientësh.
 • Aftësi të mira për t’u përshtatur me punen në ekip.
 • Kreativ dhe inovativ.

Cfarë ofrojmë ne ?

 • Ambjent pozitiv  dhe kushte komode pune.
 • Ne ofrojmë page baze + komisione në shitje
 • Trajnime të vazhdueshme nga kompania.
 • Kontrate pune, 40 orë në javë.

Mënyra e aplikimit:
Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të pranë email-it recruitment@hamleys.al duke specifikuar në subjekt të e-mail-it emrin e pozicionit, ose mund të komunikojnë nëpërmjet Viber /Watssap ne: +355697010700

 • Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 "Mbrojtjen e të Dhënave Personale" dhe ligjit Nr. 06/L-082 “Mbrojtjen e të Dhënave Personale” në Republiken e Kosovës.

Shikime 2,992
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/04/23 (21 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet