1

Asistent/e i/e Shitjes, Visual Merchandiser (Prishtina Mall)

Ruaj
Maxx group
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Asistent/e të shitjes-PRISHTINA MALL

Visual merchandiser – PRISHTINA MALL

Dëshironi që të punoni me brendet më të njohura te modes si: DIESEL, BOSS, HUGO, KARL LAGERFELD,

G-STAR RAW, SUPERDRY, SCOTCH&SODA? Maxx Group hap konkurs per asistent/e të shitjes që t’i

bashkohen ekipit në 8 dyqanet e reja në qendrën më të madhe në Prishtina Mall.

Vendet e punës: Asistent/e të shitjes

 • Diesel (3)
 • Boss (3)
 • Hugo (3)
 • Karl Lagerfeld (3)
 • G-star Raw (3)
 • Superdry (3)
 • Scotch&Soda (3)
 • MAXX (3)

Vendet e punës: Visual merchandiser

 • Boss
 • Hugo

Përgjegjësite - Asistent/e të shitjes

 • Kryen shërbimin ndaj klientit, kupton dhe shpreh interesim për nevojat e tyre,
 • Ndihmon në përzgjedhjen apo në gjetjen e produktit për klientët,
 • Kujdeset që të gjitha veshjet dhe aksesorët të jenë të gatshëm për ekspozim në dyqan (vendosja e alarmeve, kategorizimi, palosja)
 • Përkujdeset për vendosjen dhe rregullimin e artikujve në vendet përkatëse.

Përgjegjësite - Visual merchandiser

 • Planifikimi dhe zhvillimi i ekspozitave te produkteve ne dyqane
 • Instalimi i dizajnit te vitrines dhe dekorimit te dyqaneve
 • Vendosja e produkteve ne menyre te duhur per te maksimizuar qasje dhe shitje
 • Vleresimi i kategorive te produkteve dhe planifikimi i organizimit te tyre ne dyqan
 • Ndertimi i zonave te ekskluzivitetit dhe promovimi i produkteve te reja
 • Zhvillimi i strategjive per rritjen e shitjeve

Kualifikimi dhe Përvoja:

 • Diplomë e shkollës së Mesme,
 • Të ketë përvojë pune në shitje,
 • Preferohet njohja e gjuhës angleze,
 • Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi

Benefitet:

 • Page konkurruese
 • 20 dite pushimi ne vit

Aplikoni ne:

 • Hr@maxx-group.com
 • +38349590904

Shikime 2,077
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 12/04/23 (19 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet