1
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Nese keni deshire me na u bashku, kemi vend per ju. Erblin Xerxa Hair shpall konkurs pune per:

Parukier/e

Praktikant/e

Nese keni deshire dhe vullnet qe endrren tuaj ta beni realitet permes punes suaj dhe hapesires tone, aplikoni ne numrin +38344409701

Afati i fundit per aplikim: 10 Prill, 2023

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet