1
PREMIUM

Arkëtar, Kuzhinier, Pizzaman, Menaxher

Ruaj
Burger Star
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Po kërkoni një mjedis pune me ritme të shpejta dhe dinamike? Një restorant i ushqimit të shpejtë mund të jetë i përshtatshëm për ju!

Aktualisht jemi duke punësuar për disa pozicione në restorantin tonë të ushqimit të shpejtë, duke përfshirë

  • Arkëtarë,
  • Kuzhinierë,
  • Pizzaman
  • Menagjer.
Si një anëtar i ekipit tonë, ju do të luani një rol thelbësor në ofrimin e një shërbimi të jashtëzakonshëm ndaj klientit dhe për të siguruar që klientët tanë të kenë përvojën më të mirë të mundshme të ngrënies.
 
Kandidatët idealë do të kenë aftësi të shkëlqyera komunikimi, do të jenë të orientuar në detaje dhe do të jenë në gjendje të punojnë në një mjedis me ritme të shpejta. Përvoja e mëparshme në industrinë e shërbimeve ushqimore preferohet por nuk kërkohet, pasi ne ofrojmë trajnime gjithëpërfshirëse për të gjithë të punësuarit e rinj.
 
Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë një vend pune të sigurt dhe mikpritës për të gjithë punonjësit tanë. Ne ofrojmë paga konkurruese, planifikim fleksibël dhe mundësi për avancim brenda kompanisë.
 
Nëse jeni të interesuar t'i bashkoheni ekipit tonë, ju lutemi na vizitoni në Prishtina mall ose na kontaktoni në +38349144277
 
Mezi presim të dëgjojmë nga ju!

Shikime 2,111
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/04/23 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet