1
PREMIUM PLUS

Ndihmës Kuzhinierë (2), Enëlarëse (2), Shitëse (2)

Ruaj
Pan Express
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pan Express si brend i ri dhe i shumëkërkuar me lokacion në Prishtina Mall shpall konkurs për

  • Ndihmës Kuzhinier (2)
  • Enëlarës (2)
  • Shitëse (2)

Transporti eshte i siguruar nga Prishtina Mall

Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë përmes Valdet.thaci@hotmail.com
si dhe ne numrin e telefonit: 049 209 509

Shikime 2,816
Kategoria
Skadon 11/04/23 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet