1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PUNËSIM SEZONAL GJATË SEZONES SË VERËS NË FINLAND!

POZITAT:

  • KUZHINIER/E (Chef and Cook)
  • KAMARIER/E

Eksperienca e punës dhe gjuha angleze janë obligative!

APLIKO TANI duke dërguar CV'n në emailin tonë info@globalagency-ks.com për punësim sezonal gjatë peridhës së veres në shtetin e bukur të Finlandës!

Ky program i punësimit në Finlandë ofrohet përmes zyrës sonë në bashkpunim me kompani të Finland-ës.

Personat të cilët janë të interesuar për të marrë më shumë informacione rreth këtij programi si dhe procesit të aplikimit, ju lutem na kontaktoni në email: info@globalagency-ks.com apo në këta numra të telefonit: ; Viber +383 49 238 047; +38345484017

Të interesuarit të aplikojnë më së largu deri me datën 9 Prill 2023!

Ju mirëpresim!

Shikime 5,009
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 09/04/23 (16 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet