1
PREMIUM PLUS

Shitëse (5), Menaxhere e Shitjes

Ruaj
Othman
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Othman Mall hap shpallje për:

  • Shitëse në dyqan (Prishtina Mall)(5)
  • Menaxhere e Shitjes

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit:

049 325 154 ose në email: othmanhomeks@gmail.com

Shikime 3,958
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/04/23 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet